Anouk Verkuijlen

Anouk Verkuijlen werkt als werkt als Commercieel Medewerker Binnendienst bij van Santvoort in Eersel. Maak kennis met Anouk!

Wat zijn jouw dagelijkse werkzaamheden bij van Santvoort?

Op ons kantoor in Eersel ben ik het eerste aanspreekpunt. In mijn functie ondersteun ik de makelaar, maar ook de verkopers en kopers in het gehele verkoopproces. Mijn dagelijkse werkzaamheden zijn dan ook zeer divers. Het plannen van bezichtigingen en verkoopgesprekken, maken van brochures, woningen aanmelden op internet en het opstellen van koopovereenkomsten zijn een greep uit mijn taken.

Waar krijg jij energie van bij van Santvoort?

Door het persoonlijke contact met onze klanten en de veelzijdige werkzaamheden is geen een dag hetzelfde, dat is wat het werk elke dag weer leuk maakt. Verder is de fijne samenwerking met collega’s en de gezellige sfeer binnen het team natuurlijk ook een belangrijke motivatie.

Even wat anders dan werk: wat doe je in je vrije tijd?

Mijn vrije tijd breng ik graag door met familie en vrienden, zo vind ik het gezellig om te gaan uiteten, borrelen of shoppen. Daarnaast sport ik graag en vind ik het heerlijk om te wandelen.

Quote:

“Do more of what makes you happy”